blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG brucelee1991
ČLÁNKY
DISKUSIE
6
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
BruceLee1991Krok k dokonalosti: špeciál
pridal BruceLee1991 10.11. 2012 o 12:18Vianoce na Olympe s krvavým budíčkom

 

Hudba pre atmosféru:

 

Sú Vianoce, vonku je zimné obdobie, snehové gule sa paria a snehuliaci bojujú medzi sebou o to najzasneženejšie miesto pod slnkom. Vianoce neobídu nikoho, ani náš posvätný Sector, jeho stvoriteľov a dokonca ani odsúdencov v Bane, v ktorom sa nachádzame my z klanu mier.

Jeho členovia sú Kira, Paces a ja Bruce, so svojim verným priateľom škrečkom Leem, požierajúcim grilované horalky, popíjajúc krabicové vínka za jeden cent.

Škrečka vlastne už nemusím moc predstavovať, je to legenda Sectoru pre každého známa. Pre nezasvätených ide o zabijácku vatičku mieru, so štyrmi svalnatými packami. Pravidelne si depiluje kožuštek kvôli väčšej aerodynamike pre boj s väčšími nepriateľmi, potom sa vyváľa v kile soli, aby mu kožu poriadne vydezinfikovalo, čo je lepšie ako týždenný kúpeľ  v mŕtvom mori. Pravidelne chodí na slnko, kde sa k nemu omotá reťazami, aby mohol splynúť s jeho teplotou. Je to taká malá slnečná sauna, ktorú si vymyslel on sám. 

No, ale sú Vianoce, celý Sector je pokrytý bielou pokrývkou, taktiež Ban. V strede Banu stojí obrovská stavba týčiaca sa  k oblohe. Je to Olymp v ktorom sídlime my z klanu mieru. Na Vianoce sa tešíme ako usoplené deti s troma hnisavými vlasmi na hlave.  Všetcia spíme v posteliach, pretože je len sedem hodín ráno, čo je pre nás ešte obdobie tuhého zimného meditačného spánku. Som v tvrdom spánku s rukou v slipoch, sliny mi tečú z úst priamo na vankúš, ktorý už pripomína vlhkú špongiu plnú slizu. Sníva sa mi o háreme plnom nahých kunoichi, ako tancujú okolo mňa makarenu,  s kokosmi namiesto podprseniek.

 


 

Hudba pre atmosféru:

 

 V tom najlepšom ma prebudí tvrdá rana snehovej gule priamo do tváre. S prúdom krvi z nosa otvorím oči a uvidím pred sebou škrečka Lee, s ďalšou snehovou guľou v jeho packe nemierenou priamo na mňa. V očiach má krvilačný pohľad, zuby vycerené dokorán a na hlave čapicu s brmbolcom akú nosí Mikuláš. Povie: „ Šťastné a veselé zmrde“  v tom mi hodí guľu priamo do tváre tak, že sa mi zaborí hlboko medzi oči, v čom mi aj z nosa vybehne zelený sopeľ, omotá sa mi okolo krku a vybije mi oko. Ostanem v kóme s triskajúcou krvou z oka a nosa, čo pomaľuje všetky steny. Škrečok sa škodoradostne zasmeje a s guľou v packe sa vydá sa na cestu do ďalšej miestnosti  v ktorej spí Kira. Spí tvrdo v posteli, cucajúc si palec na nohe. Lee neváha, hodí doň guľu z celej sily, trafí ho rovno medzi polky zadku tak silno, že sa mu z nej spustí prúd krvi. Kira hneď vyskočí z postele držiac si zadok s oboma rukami utekajúc preč z izby, ako keby mu trebalo poriadne srať. Škrečok vycerí spokojne zuby a vydá sa na cestu do ďalšej izby v ktorej spí Paces. Spí tak, že levituje v spánku nad posteľou s prstom v zadku. Je to dosť špeciálna technika, ktorú nedokáže nikto, len Paces vďaka dlhodobému meditovaniu hlboko v horách. Lee sa nepára len preto , že Paces je vodca nášho klanu a 

hneď mu hodí poriadnu petelicu snehovej gule priamo do chrbta tak prudko, že preletí celú izbu a prebúra niekoľko stien. Vbúra sa až do mojej izby, kde som sa pomaly zotavoval z rany. Paces vletí rovno do mňa. Spolu prebúrame niekoľko stien. Zastavíme sa až v kúpeľni, kde ostaneme zaborení v stene jeden cez druhého. Trasúci sa pozrieme priamo na seba, potom pozrieme na umývadlo s vygúlenými očami s otázkou : „ Čo sa ti stalo Kira ? “  O_O.

Sedí v ňom plačúci Kira so soplami po celej tvári, pričom si prúdom studenej vody zavlažuje zadok, opakujúc stále dookola: „ Ten malý zmrd, ten malý zmrd, ten malý........ „.

V tom niekto zaklope na dvere do kúpeľne a spýta sa: „ Je prosím vás obsadené? “.

Všetci traja sme tak zničení, že ani neodpovedáme, iba Kira stále rumázga usoplene so zadkom v umývadle. Dvere sa otvoria, no nikoho nevidíme. Pozrieme sa nižšie na podlahu. Stojí tam malý chocholatý zmrd, škrečok Lee, v mikulášskej čapici. Vojde dnu ako keby sa nič nedialo. V Pacesovi, Kirovi a mne to poriadne vrie. Aká drzosť od neho. V duchu si hovoríme ako moc ho chceme zmlátiť za to,  čo nám spravil. Najradšej by sme mu spravili depiláciu chlpov karbobrúskou, lenže sme v takom stave, že ani prstom nevieme poriadne pohnúť. Sledujeme ho vražedným pohľadom ako v kľude ide k záchodu, prisunie si k nemu rebrík, vyštverá sa naň a sadne si. Chytí do paciek noviny SECTOR MAGAZÍN, v tichosti ich číta a k tomu si hmká soundtrack pokémon. O chvíľku je počuť ako vytlačí niekoľko bobkov, novinami si poriadne umyje zadok a zlezie po rebríku dole.

Otočí sa na nás a povie: „Vstávajte leňochodovia, sú Vianoce, treba sa nachystať, prídu hostia, čo ste zabudli zmrdi ? “. Ako odchádza z kúpeľne, tak mu vypadne zo zadku niekoľko bobkov. Obzrie sa na ne zamyslene, z vačku vytiahne zápalky, napichá ich do bobkov a povie: „ Odo dnes budú s nami bývať ježkovia, postarajte sa o nich, je to váš vianočný darček odomňa hehe heuaaaaa heuaaaaaa “ a odíde utekajúc preč. Ostaneme s vyplašenými očami dokorán. Ten malý hajzel za toto uvidí, týždeň mu nedáme jesť, rok neucíti vôňu grilovanej horalky, či dobre skysnutého krabicového vínka. Ten zmrd ešte uvidí, skončí na pekáči ako vianočný kapor.                                                                      

                                                                                                                                                          To be continued....Prístupov 4304
Kvalita článku
(80%) hlasov 9

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
4ELG
[ 4.11.2018] (príspevkov 1)
4ELG festival Rotenstein 2018
[ 19.7.2018] (príspevkov 0)
Zázraky sa dejú aj na Sectore
[ 9.5.2018] (príspevkov 134)
God of war unboxing kolektorskej edície ...
[ 23.4.2018] (príspevkov 2)
4everLoserGamers SK
[ 14.1.2018] (príspevkov 0)
4everLoserGamers - Resident Evil Real Ac...
[ 16.10.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers
[ 14.9.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers sk
[ 1.9.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers sk
[ 13.8.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers sk
[ 30.7.2017] (príspevkov 0)