blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG brucelee1991
ČLÁNKY
DISKUSIE
6
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
BruceLee1991BruceLee1991 & ProgramAlice kresby
pridal BruceLee1991 3.12. 2012 o 21:22Ako som prišiel ku kresleniu

 

Keď som bol malý, zistil som, že ceruzka neslúži len na škrabanie rozkroku, ale aj na čmáranie obrázkov. Moje prvé počiny boli veľmi chabé, takisto ako aj môj výzor. No chopil som ceruzu do ruky a začal objavovať svoju dokonalosť na papiery.

Prvé kresby vypadali ako mŕtva zdochlina potkana rozmazaná na papiery. Časom to nadobúdalo aj podobu mŕtveho tučniaka a iných podobných zdochlín. Pokrok začal až vtedy, keď som stretol malé čudo v rohu kanála ako sa zvíja od hladu. Zdvihol som poklop kanálu, dal dole bundu, ktoru som prikryl čudo a zobral si ho domov. Musel som to poriadne osprchovať, vyrajbať drôtenkou a oprať v práčke na mód tenisky, lebo jej vlasy pripomínali šnúrky od topánok, tak preto ten mód.

Medzitým som si čítal sektor magazín a čakal kým sa tá čudná vec opere. Práčka doprala. Hneď som pribehol, aby som si to čudo obzrel. Po zmytí špiny z toho čuda som zistil, že to je moja frajerka, ktorú som poslal predvčerom kúpiť mlieko a tri vifonky. Ďakovala mi za záchranu a sľúbila mi večnú oddanosť. Klačala mi pri kolenách so slzami v očiach od šťastia, že vidí svojho stvoriteľa. Mňa BrucaLee1991. Je náročné sa starať o ňu, každý deň zje 2 vifonky, 3 zemiaky, 4 kone, ktoré jej musím nakrájať na malé kúsky, pretože kopytá nevie prežuť. Stará sa o mňa, každý deň mi vyperie jedny slipy, ktoré mám dovtedy pokiaľ mi stolica nevyteká zo slipov. To je jediné čo má ona na starosti.

No raz nakreslila obrázok bez môjho vedomia. Vplýžila sa do mojej komory plnej ceruziek a výkresov. Nakreslila obrázok, ktorý sa podobal z pol na slona, z pol na Quasimoda, no pochválil som jej to, čo už keď je taká šmatľavá. Dal som jej ešte jeden pokus, poriadne som jej dal pred kreslením najesť. Zjedla až 3 slony, 2 zobáky tučniakov a jednu nohu morského prasaťa. Pustila sa do kreslenia s veľkou verbou. Výsledok bol božský, dokonca som mal strach, že božskejší ako ja sám. Ten obrázok som musel dať pozrieť dokonca aj škrečkovi Lee. Bol podnampitý ako vždy, no tiež ho zarazila škoujúca krása obrázku.

Náš plán spočíval v tom, že ju utratíme potom, čo nám nakreslí ešte niekoľko obrázkov, ktoré vzdražíme na ebay. Tak sa aj stalo a teraz môžte byť svedkami tvorby tejto už nebohej (nie mojou vinou) ProgramAlice. Každý obrázok predávam za pol centa aj s dph. Kto nemá peniaze poskytujem pôžičku Provident.

 

 

A teraz popis k obrázkom:

Obrázky od 2 po 9 sú od nebohej ProgramAlice, ktorá sa reinkarnovala do ceruzky a stále je medzi nami. Týmto ju pozdravujem do záhrobia.


Obrázky od 10  po 14 sú moje BrucaLee1991, boha tohto zabudnutého sveta Sector. Sú to moje prvé pokusy o nakreslenie vlastného komiksu.


Obrázok posledný som vytvoril spoločne s reinkarnovanou ceruzkou ProgramAlice v komore kde nám svietila len jedna zranená svetluška o svietivosti 1 cm.


Každý obrázok má nejaký popis.

 

Veľa šťastia , škrečok Lee vás sleduje aj v noci - on nikdy nespí whuaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Pesnička venovaná reinkarnovanej ceruzke ProgramAlice od srdca:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gu8ZYuDguSwPrístupov 9243
Kvalita článku
(96,9%) hlasov 13

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
4ELG - Sekiro Shadows die twice unboxing
[ 5.4.2019] (príspevkov 10)
4ELG God of War soška - unboxing - Secto...
[ 4.1.2019] (príspevkov 35)
4ELG
[ 4.11.2018] (príspevkov 3)
4ELG festival Rotenstein 2018
[ 19.7.2018] (príspevkov 0)
Zázraky sa dejú aj na Sectore
[ 9.5.2018] (príspevkov 158)
God of war unboxing kolektorskej edície ...
[ 23.4.2018] (príspevkov 2)
4everLoserGamers SK
[ 14.1.2018] (príspevkov 0)
4everLoserGamers - Resident Evil Real Ac...
[ 16.10.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers
[ 14.9.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers sk
[ 1.9.2017] (príspevkov 0)