blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG brucelee1991
ČLÁNKY
DISKUSIE
6
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
BruceLee1991Biohazard 2 Desert Eagle.50AE Model Silver (1998 Limted Edition)
pridal BruceLee1991 1.1. 2013 o 16:59Ako som sa dostal  k vytúženej zbrani

(Epic Story plná drámy, utrpenia, intríg a nervy drásajúceho sexu)

 

 

Na túto zbraň som nemohol zabudnúť od prvej chvíle čo som ju videl na internete. Hneď ma udrela do mojich krásnych zelených očí a nemohol som prestať na ňu myslieť. No keď som sa dozvedel, že to je limitovaná zbraň vyrobená v 500 kusoch začal som pochybovať o tom, že ju nejako získam.

Môj plán spočíval v tom, že nik iný ju nedokáže zohnať, len Ježiško s prsami a buchtičkou (moja frajerka). Každú noc som musel ísť na plný výkon, vždy som siahol na samé dno svojej vytrvalosti, občas ma musel zastúpiť aj škrečok Lee keď už som nevládal. V tomto spočíval ten môj plán, že sa mi odvďačí s tým, že mi zoženie za moje služby zbraň desert eagle. Ako sa blížil vianočný deň, keď už bol stromček ovešaný sladkosťami z ktorých som mal cukrovku a škrečok mi lízal riť, očakával som, že Ježiško mi donesie to čo som si prial.

Nastal deň D. Plný očakávania som sa pustil do večere. Pomaly som žral, aby si Ježiško nemyslel, že sa náhlim a chcem začať trhať balíčky. Pomaly som si popíjal Tesco krabicové vínko za 1 cent, očami číhajúc na balíčky pod stromčekom. Škrečok Lee medzitým žral ostatky jedla zo zeme, ktoré mi vypadli z úst. Potom to prišlo. Dojedené, dopité, pripravený na slávnostné otvorenie darčekov. Zo stoličky som vyskočil a spravil trojité salto vedľa stromček, vytiahol katanu a presekol mašle na balíčkoch. Nečakal som ani chvíľu a zahryzol som do prvého balíčka. Roztrhal som ho v zuboch, pričom som si ich takmer všetky vylámal, no nenásytnosť vyhrala. Keď som uzrel krabicu od zbrane desert eagle, prehltol som v šoku niekoľko svojich zubov. Haaaaaaaaaleluja spievali všetci naokolo a klaňali sa mojej dokonalosti. Škrečok Lee medzitým obšťastňoval moju frajerku (predstavte si ako chlpatá guľa funí na jej buchte). Celý od radosti som sa posral a pošťal. Bola nádherná, tá zbraň nemala žiadnu chybu. Hneď som vedel, že obšťastňovať Ježiška sa oplatilo aj za bieleho dňa, no čo – som kanec. Takto prebiehali moje sviatky plné radosti.

 

A teraz vážne bez srandy :

 

Tokyo Marui Biohazard 2 Desert Eagle.50AE Model Silver

 (1998 Limted Edition)

 

Výrobca: Tokyo Marui

Princíp: plyn HFC134a

Dĺžka: 270 mm

Hmotnosť: 1 060 g

Hop-up: nastaviteľný

Kaliber: 6 mm BB

Úsťová rýchlosť: 250 fps

Zásobník: 15 +1

BlowBack: áno

Shooting Mode: semi


Zbraň používal Leon S. Kennedy v hre Resident Evil (Biohazzard) 2. V balení sa okrem nej nachádzajú dva odznaky Racoon Police. Je to zbraň z limitovanej edície. Tokyo Marui vyrobil iba 500 kusov na svete.


Leon v hre nachádza zbraň v scenári A u mŕtveho strážnika a v scenári B v trezore jednotky S.T.A.R.S. Do zbrane je málo nábojov, preto sa odporúča šetriť ich na bitky s bossmi. Po dlhšom hľadaní je možné nájsť na policajnej stanici v šatni časti, ktorými sa dá zbraň  upgradovať, čo zvyšuje jej palebnú silu, avšak to zvyšuje aj spätný ráz, čo spôsobuje, že Leon s každým výstrelom cúva. Zbraň je považovaná za druhú najmocnejšiu v Resident Evil 2 hre hneď po granátomete. Či už ide o väčšiu alebo menšiu vzdialenosť, zvyčajne zasiahne cieľ priamo do hlavy.


Videoherné zábery ako Leon nájde zbraň:

http://www.youtube.com/watch?v=akrpxKZNqnY

Ukážka sily tejto zbrani priamo v akcii (Leon strieľa hlavy zombíkov na jednu ranu):

http://www.youtube.com/watch?v=WD1QaaWJFTs

Moja video ukážka zbrane:

http://www.youtube.com/watch?v=uOV7W8n_PFQPrístupov 12157
Kvalita článku
(99,1%) hlasov 11

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
4ELG - Sekiro Shadows die twice unboxing
[ 5.4.2019] (príspevkov 10)
4ELG God of War soška - unboxing - Secto...
[ 4.1.2019] (príspevkov 35)
4ELG
[ 4.11.2018] (príspevkov 3)
4ELG festival Rotenstein 2018
[ 19.7.2018] (príspevkov 0)
Zázraky sa dejú aj na Sectore
[ 9.5.2018] (príspevkov 158)
God of war unboxing kolektorskej edície ...
[ 23.4.2018] (príspevkov 2)
4everLoserGamers SK
[ 14.1.2018] (príspevkov 0)
4everLoserGamers - Resident Evil Real Ac...
[ 16.10.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers
[ 14.9.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers sk
[ 1.9.2017] (príspevkov 0)