blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG brucelee1991
ČLÁNKY
DISKUSIE
6
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
BruceLee1991AnimeShow / GameExpo 2016
pridal BruceLee1991 24.3. 2016 o 20:00 

AnimeShow / GameExpo 2016

 

Prvý deň – 18.3.2016 – piatok

Príchod na hotel bol tentoraz pre nás (Bruce a jeho otrokyňa Alica) hotovým prekvapením. Hneď ako zbadali na recepcii našu božskú krásu, alebo skôr božskú ohavnosť (presnejšie Alica mala dva vlasy a ja veľký hrb namiesto hlavy s bradavicami ) rozhodli sa nám dať tú najkrajšiu a najväčšiu pivnicu akú mali v cene malej pivnice. Skonštatovali sme, že škaredosť sa vypláca. Sir Drako sa nezúčastnil našej výpravy z osobných dôvodov. Musel ísť predávať svoju pečeň, aby mal na rožky. Prichádzajú ťažké časy pre nás bohov na Sectore.

Na akciu sme dostali bez cosplayov, ale niektorí nás považovali za cosplay, keďže sme bohovia. Čo vám poviem, je to trochu otravné, tento život bohov...ľudia nám skáču ku nohám a bozkávajú špinu medzi prstami. Musím povedať, že tú špinu máme fakt dosť špinavú.

Klasika, zvítali sme sa so smrteľníkmi a obdivovateľmi. Stretli sme aj Deadpoola s fakt sexi suspenzorom, niekedy som rozmýšľal o svojej orientácii. Bol fakt pekný a červený ako mravček s červeným zadočkom. Už, už som sa doň chcel zahryznúť, keď sme zakopli o niečo mäkké a prepité na zemi. Malo to tri hrdzavé vlasy a jeden čierny zub. Áno, bola to ona, bohyňa Putin vodky, ktorá je destilovaná priamo z Putinovho moču – Ronka. Jej plán bol hneď jasný - totálne sa rozbiť v Dungeon pube.

Cesta k nemu bola pešo rýchlejšia než bratislavská MHDčka, ktorá je vždy ako smrť ( nikdy neviete, kedy príde ). Bar je útulný, hráčsky a plný chľastu, no chýbajú v ňom špeciálne drinky. Osobné pocity bohyne Putin chlastu a jej slová sú devastujúce pre triezve uši aj oči:

„Alica a Bruce sa zdržali veškerého alkoholického pokušenia a Ronka bola vyšachovaná z hry ako Ned Stark v King's landing, tak si musela nájsť nového alkoholického kámoša. Bola tu veškerá osedlač, až na Ratcheta, ktorý v piatok večer nemal nič lepšieho na práci než sa učiť na prijímacie skúšky do enderovej hry. Edward tento krát nezachraňoval ewokov. Pokúšal sa ušiť si kostým vzduchu, no po niekoľkých chabých pokusoch sa na to vykašlal, a tak opäť skončil bez cosplayu. Sklamaná bola hlavne sama Ronka, pretože mala v úmysle Ratcheta zase ochlastať a Edwarda prvý krát ochlastať. Našla si však náhradu a po piatich vodkách došlo aj na úchylné reči. Stihli sme opäť rozobrať Marťasové ponožky, malé kozy, sprchovanie, Kirove virtuálne milenky a Ratchetove tangáče. Nakoniec tých vodiek bolo viac, ale presné čísla nie je možné si zapamätať."

Celkovo môžeme s mojou otrokyňou Alicou skonštatovať, že Ronka sa po nachlastaní chová prítulne ako Putinov medveď. Nechcela nás z Dungeon pubu pustiť ani za toho boha, tak sme ju tĺkli až kým jej ten čierny zub nevypadol. Podarilo sa nám ujsť z jej prechlastaných medvedích spárov.

 

Druhý deň – 19.3.2016 – sobota

Sobota bola veľmi dôležitá dokonca aj pre nás bohov. Museli sme sa vyparádiť do krásy, ako naleštené, žilnaté, vráskavé, býčie gule. Trvalo nám to asi päť minút, ale v smrteľníckom čase to je presne tri hodiny, dve minúty a štyri stotiny. Keďže sme museli na akciu doraziť v 100 % stave, bez jediného puknutia býčej gule, tak sme si objednali štvorkolesového taxi koňa.

Podľa slov Ronky je pre ňu cesta do ružinovského kulturáku možná len električkou, nakoľko sa do parlamentu nedostal pán Pipošík a strana Vzdor, ktorý by jej zabezpečil alternatívny transport trolejbusom.

Príchod bol majestátny, nášmu koňovi sa zlámali všetky štyri kolesá. Bol pripravený červený koberec. Zbehli sa ku nám všetci fekál úchyláci z Bratislavy, obhádzali nás hovnami a išli sme ďalej. Privítanie na úrovni, ako sa patrí. Dokonca mám pocit, že som aj jedno hovno zjedol. Skvelý doplnok k našim cosplayom. Konečne sme boli dokonalí, oveľa viac silnejší a sebavedomejších.

Akcia opäť prebiehala v ružinovskom kultúrnom dome s malou rozlohou a obmedzeným pohybom 0,5 X 0,5 metra. Cosplayerov bolo všade ako nasratých. Osratí sme však boli len, my...a to doslova.

Ratchet a Edward nás samozrejme okamžite podľa pachu našli. Zvítali sme sa podaním si nôh, pretože ruky sú len pre amatérov. Ronka si podávala ruky zase len s fľašou, pretože ona nemá ruky nikdy prázdne, vždy má v nich Putin okenu. Najhlavnejšia z boss postáv Marťas chýbal, nakoľko je v Auparku od štvrtka nejaká výstava kvetov.

Nasledovali fotky s fanúšikmi. Ronka popisuje: „Bruce si užíval slávu takmer ako Deadpool. Každý s ním chcel mať fotku, ale on chcel mať fotku s nejakým moderátorom slávika, ktorého nikto okrem jeho samého nepoznal. Alica stavila tentokrát na jednoduchosť a vyplatilo sa. Alicin lampášik bol roztomilý, sama mi však nechcela povedať odkiaľ ho vzala. Nakoľko je neďaleko ružinovský cintorín myslím, že jeho pôvod je mi známy."

Ja som po týchto slovách Ronke ozrejmil, že to čo mala Alica na sebe je jej erotické nočné prádlo.

Nastal čas, kedy sme museli jesť. Zakotvili sme v našej známej pizza putike a nažrali sa až do prasknutia. Obed bol vynikajúci ako vždy. Ronka však nejedla, nasávala pod stolom.

Zabávali sme sa perfektne aj pri stolných hrách. Teda Alica určite. Nič nie je lepšie ako skladať vežičky z kociek. Ronka uznala, že v napitom stave by sa to lepšie hralo. Hrali sme aj virtuálne hry. Mortal kombat 3 na extrakockatej obrazovke, Ninja turtles a to bolo tuším aj všetko.

Zatiaľ čo sa cosplayeri chystali na vystúpenie, my sme preberali úchylnosti a spovedali Ratcheta z obťažovania kartónovej makety Cersi Lanister, prebrali sme moj vek, Edwardove príhody, Ronkine ožranské príhody, Alicine ťažké chvíle, Bublelogy - ako sme z neho srali aj grcali naraz, ale aj Halove pýtanie si adresy od každého jedného užívateľa Sectoru po tom, čo mu úprimne napíše, že je tak trochu na kokos trafený, aby ho mohol zbiť.

Na túto stretávku bohov bol pozvaný aj Kira, naša pýcha, radosť, osveta a hlavne prvý boh, ktorý sa objavil na Sectore. No, nedostavil sa. Pri telefonickom spojení cez naše ruské vysielačky nám povedal, že mal biznis predávať ladviny. Ratchet sa na jeho prvé stretnutie s ním chystal tak, že vykúpil všetky stánky a nakúpil mu za svoje posledné peniaze honosné dary. Aby bolo ich prvé stretnutie dokonale chránené, nakúpil kondómy značky Lanister. Momentále žije pod mostom, keďže viac už nemá na nájom. Prikrýva sa plagátmi a hlavu si podopiera svojim kameňom a kondóm používa ako spacák. Je z neho gumená húsenica.

Večer sme všetko ukončili spoločnými hrátkami. Ja, Alica, Edward a Ratchet sme si obsadili konzolu Wii U. Každý si vybral postavu, ktorá mu najviac sedela. Pre mňa osobne to bol Ryu zo Street Fighter, keďže ako jediný nemal červené líčka a výraz v tvári ako šťastný jednorožec s dúhovou hrivou. Otrokyňa Alica si vybrala ružovú guľu s menom Jigglypuff a neskôr aj Packmana. Jigglypuffom nás uspievala k smrti a Pacmanom zožrala, bolo to fatal combo.

Deň bol u konca.

Tretí deň – 9.3.2016 – nedeľa

Nedeľa bola tak chudobná, že sme sa rozhodli, že odídeme domov. Tak sme aj odišli.

PS1: Za spoluprácu pri článku ďakujeme Ronke. 

PS2: Denres,nabudúce príď inak ťa donútim týždeň necivčiť !

 Prístupov 9028
Kvalita článku
(100%) hlasov 8

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
4ELG - Sekiro Shadows die twice unboxing
[ 5.4.2019] (príspevkov 10)
4ELG God of War soška - unboxing - Secto...
[ 4.1.2019] (príspevkov 35)
4ELG
[ 4.11.2018] (príspevkov 3)
4ELG festival Rotenstein 2018
[ 19.7.2018] (príspevkov 0)
Zázraky sa dejú aj na Sectore
[ 9.5.2018] (príspevkov 158)
God of war unboxing kolektorskej edície ...
[ 23.4.2018] (príspevkov 2)
4everLoserGamers SK
[ 14.1.2018] (príspevkov 0)
4everLoserGamers - Resident Evil Real Ac...
[ 16.10.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers
[ 14.9.2017] (príspevkov 0)
4everLoserGamers sk
[ 1.9.2017] (príspevkov 0)